Virtual Team Meeting

מפגשי עצירה online| התפתחות אישית

תכנית מפגשי העצירה:
31/10/21- שינויים. 
28/11/21 - חזון אישי.
26/12/21- חופשי זה לגמרי לבד. 
30/1/22 - מובחנות בזוגיות - לא יתקיים. 
27/2/22 - להיות כאן ועכשיו.
27/3/22 - היכולת להתמודד עם אי ודאות.


מחיר: 60 ש"ח.
שעות: 20:00-21:30
ימי ראשון

 
רוצה לשריין מקום לאחד המועדים? 
הירשם כאן באופן מאובטח
רוצה שניצור איתך קשר טלפוני?
השאר לנו פרטים

לאורך רצף החיים מתרחשים אירועים רבים שיכולים להיכנס תחת ההגדרה של התפתחות אישית (נישואין, פרידות, היכרות חדשה, אהבה חדשה, שינויים, מקום עבודה חדש ועוד). יחד עם זאת, פעמים רבות, א.נשים מבקשים לעצמם התפתחות אישית שתיקח אותם מעבר ליומיום, שתאפשר להם לגדול או להשיל מעצמם משהו.

 

אנחנו בדופק מאמינים בכוחה של הקבוצה לסייע לכל אחד ואחת מהחברים בה לגלות את עצמם באור חדש, ולתת כוחות הדדיים ליצירת שינוי מיטיב. 

 

לעיתים קל לנו להאשים את המציאות במקום לקחת אחריות אישית על כך שאנחנו לא פועלים באופן אקטיבי ליצירת שינוי בחיים שלנו. עם זאת, פעמים רבות אנו מגלים כי בעיית נגישות, חוסר בזמן, ומצב כלכלי הם חסמים ממשיים לפנייה לסיוע. 

 

בזכות אתגרי הקורונה הצלחנו להשתחרר מצורת המחשבה הישנה שהגבילה אותנו למפגשי פנים אל פנים והבנו כי ניתן להפיק ערך גם במפגשים מרחוק. לכן, החלטנו לגבש פורמט חדש של מפגשי עצירה והתבוננות עצמית -  שיפעלו דרך הזום ויאפשרו לא.נשים חדשים להצטרף אלינו לתהליכי הגילוי והשינוי שדופק מאפשרת.

 

מפגשי העצירה יתקיימו אחת לחודש, במחיר סמלי וללא מחויבות, ויציעו הזדמנות להתבוננות עצמית, חשיבה מחודשת על מצב קיים, שחרור ומילוי מצברים, שיתוף ותמיכה, וקבלת כלים פרקטיים ליצירת שינוי אישי. 

 

לכל מפגש יוקדש נושא גג מארגן, שיהווה נקודת פתיחה לשיח. עם זאת, מתוך החשיבה הדינמית בה אנו מאמינים, הקבוצה בעצמה תיקח את המפגש לכל כיוון שתרצה.

איך זה ייראה? 

כל מפגש יפתח בהצגה עצמית קצרה של המשתתפים ובתיאום ציפיות קבוצתי, כדי לאפשר סביבה בטוחה לשיתוף. מנחות הקבוצה יתנו למשתתפים משימה המאפשרת התבוננות פנימית ופיתוח יכולת החשיבה הרגשית בתחום הרלוונטי. לאחר מכן, יתקיים שיתוף חופשי (מי שמעוניין), אשר מתוכו נוכל לדייק את עצמנו, לשמוע פידבקים ולייצר כוונה חדשה המניעה אותנו לכדי מימוש ושינוי אורח החיים.
 

למי זה מתאים? 

כל אדם המעוניין לעשות תהליך התפתחות אישית כחלק מקבוצה. 

מספר המשתתפים במפגש העצירה לא יעלה על 10, כדי לאפשר מקום לשיח משמעותי.

איך נרשמים ומה העלות? 

60 ש"ח למפגש בלבד.
ניתן להירשם למפגש בודד, או לכל המפגשים. 

במקרה של ביטול ההשתתפות בטווח של עד 48 שעות לפני המפגש, לא יתקבל החזר כספי.
עם סיום ההרשמה, תישלח אליך קבלה למייל.
אנחנו נשלח לך את הקישור לפגישת הזום במייל/הודעה - ביום המפגש. 

 

 

זוהי הזדמנות ייחודית ל:

1. היכרות עם אנשים חדשים

2. התבוננות פנימה וצמיחה אישית בלי מחויבות

3. קבלת פידבק אובייקטיבי

4. למידה והיכרות של עצמנו בסביבה חברתית חדשה

5. חוויה 

6. יצירת תנועה פנימית חדשה

 

תכנית המפגשים ותאריכים: 

31 אוקטובר- שינויים. 

נדבר על צעדים ראשונים של שינוי. על חשש משינוי, על אי הוודאות, על הקושי להתחיל, ועל המורכבות בקבלת ההחלטה. ניחשף לסוגי שינויים איתם אתם מתמודדים, ולאחר מכן נדייק את השינוי שכל אחד.ת מאיתנו רוצה למצוא בחייו.

28 נובמבר- חזון אישי

נעסוק בזיהוי הרצונות האישיים שלנו ובהקשבה לקול הפנימי. נדבר על החיפוש אחר דיוק ונתעמק במשאלות הלב, ברצונות וביעדים שלנו.

26 דצמבר- חופשי זה לגמרי לבד - נדבר על ההבדל בין לבדות לבדידות (ויניקוט), נבחן את מרחבי ה"לבד" שיש לנו בחיינו, נזהה מה קורה לנו כשאנחנו עם עצמנו, נבין מדוע זה כל כך חשוב להיות לבד ואיך מייצרים בטחון קיומי. 

30 ינואר- מובחנות בזוגיות - נפרדות מול שייכות.

נחקור יחד את הצורך שלנו להישאר עצמנו ולא להתבטל גם בתוך צמד. נחשוב על התנסויות העבר ונשאל את עצמנו איך לשמור על נפרדות בריאה בתוך קשר עכשווי או עתידי. 

27 פברואר- להיות כאן ועכשיו - על היכולת להיות בהווה, מיינדפולנס. 

נעמיק בשאלה מדוע זה חשוב להיות בהווה, מה המשמעות של העתיד או העבר בחיינו, ואיך אפשר לתרגל את מיומנות המיינדפולנס בחיי היומיום.  

27 מרץ - היכולת להתמודד עם אי ודאות. 

נחשוב יחד על איים של וודאות בחיינו, על התמודדות עם תחושות של הצפה אל מול המציאות, ועל הרצון לשליטה (ברגשות, במחשבות, בניהול הזמן שלנו).

כל המפגשים יתקיימו בימי ראשון בין השעות 20:00-21:30. 

בכל המפגשים נקיים שיח פתוח וכנה במרחבים הרגשיים שלנו, נתנסה בתרגיל לפיתוח החשיבה וההתבוננות העצמית ונצא עם משימה חדשה שאנו מציבים לעצמנו. 


קבוצות טיפול דיגיטליות מתקיימות כבר למעלה מעשור, אך בשנתיים האחרונות התחום חווה האצה משמעותית בעקבות משבר הקורונה. בעוד שבתחילת המשבר, נתפס המעבר למימד הדיגיטלי כברירת מחדל, כיום ניתן לראות את היתרונות שמציע המרחב החדש:

1. הקבוצה איננה מוגבלת למרחב פיזי אחד ולכן מאפשרת מגוון אנושי רחב יותר של משתתפים.

2. חיסכון בזמן ההגעה והעזיבה, והשחרור מלהימצא במקום מסוים מאפשרים פחות קטיעות ברצף המפגשים הקבוצתי

3. הפורמט מאפשר להתנסות בהצגה עצמית חדשה: להיחשף דרך האישי והאישיותי ופחות דרך הגוף וההופעה החיצונית.

 

כשם שטיפול קבוצתי איננו צורה מרובת משתתפים של טיפול פרטני, כך גם הטיפול הקבוצתי הדיגיטלי, הוא איננו צורה אינטרנטית של מפגש קבוצתי. תחום הטיפול הקבוצתי ברשת נמצא בשיא התהוותו וחוקרי הנחיית קבוצות מובילים מכל העולם משכללים את הטכניקה הוירטואלית להנחיית קבוצות אונליין. 

 

להרחבה אפשר לקרוא על מונחים כגון E-ntimicy (אינטימיות אינטרנטית)  בספר:

The Paradox of Internet Groups- Haim Weinberg, 2014  

 

 ובנוסף על ההתפתחויות האחרונות במחקר בתחום הטיפול אונליין בספר:

Theory and Practice of Online Therapy- Haim Weinberg and Arnon Rolnick, 2020


רוצה שניצור איתך קשר? 

לוגו מתוקן -  שקוף דופק.png