1279.jpg

הקבוצה כשלם | שחיקת עובדים

הצעת מחיר תינתן בהתאם לאורך הליווי,
גודל הקבוצה והמיקום.
רוצה לשמוע יותר?

מזמינות אותך להשאיר לנו פרטים

מקום העבודה, הקריירה שלנו, מייצגת עבור רבים מאיתנו חלקים גדולים מהדימוי העצמי שלנו. מושגים כמו "מימוש עצמי", "מיצוי פוטנציאל ויכולות", "סביבה תומכת בעבודה", "איזון בין קריירה למשפחה" הפכו להיות שגורים יותר ויותר בדור שלנו. כאשר איש צוות עסוק בשאלות אלו בינו לבין עצמו, ייתכן שהוא עצמו ואתם, כארגון, מפספסים משהו גדול.

במהלך החיים, חלקנו מייצרים נקודות עצירה וחשבון נפש באירועים מיוחדים, כגון: ימי הולדת, תחילת שנה, תאריכים אחרים סנטימנטליים, וזה מצוין, אך לא מספיק. אם נעשה נקודות עצירה ומחשבה רק כתלות באירועים חיצוניים, נאפשר להרגלים לא טובים להמשיך להתקיים, ושביעות הרצון מההתפתחות האישית שלנו תפחת. כשאנחנו לא מדויקים עבור עצמנו, מרגישים שחוקים, לא מעריכים את עצמנו מספיק, קשה לנו יותר לעמוד איתנים מול אתגרי התפקיד. 

שחיקה נתפסת כתוצר של לחצים מתמשכים, ללא תקופה מתאימה של התאוששות.
אנחנו כאן כדי לתפור במיוחד לכל ארגון תכנית ליווי תקופתית, בהתאם לצורך הארגוני וההרכב האנושי.
אנו נקיים פגישת הכנה בה נקבע מטרות ויעדים אותם נרצה להשיג במסגרת העבודה הקבוצתית ותהליך הליווי. 

כארגון - נקודות עצירה קיימות בעיקר סביב פגישות משוב והערכת עובדים, בהן הפוקוס הוא בעיקר על התוצאה ופחות על הדרך.
אנחנו מאמינים שכדי לייצר סביבת עבודה בריאה ומוטיבציונית, יש לאפשר לעובדים לעצור, להתבונן בתחושות וברגשות העולים לאורך הדרך, במטרה למצוא עבורם פתרונות ולאפשר הן צמיחה של הפרט והן של הקבוצה ככלל. 

כיום ארגונים רבים מבינים כי החומר האנושי הוא המשאב הגדול ביותר. תופעות כמו שחיקה, תחלופת עובדים גבוהה או חוסר שביעות רצון, מחלחלים ופוגעים בתפוקה, באיכות העבודה וביעילות העובדים. ארגון שבוחר להתייחס לצרכי העובד ולקונפליקטים הפנימיים והבינאישיים, יצליח להישאר עדכני ומשגשג. 

המושג WORK-LIFE BALANCE הפך לשגור לא בכדי. העובדים בימנו מצפים לקיים שגרת חיים מאוזנת המשלבת גם מימוש עצמי וגם התפתחות מקצועית. אנחנו מאמינים שכל ארגון יכול לאפשר את האיזון הזה עבור העובדים בכך שיאפשר להם לשתף את שעל לבם, ולבצע חשיבה משותפת הפועלת לטובת העצמי והארגון גם יחד. 

בעזרת תהליכי התבוננות עצמית והעמקה, נוכל להבין טוב יותר את פעולותינו בעולם, לגלות רבדים נוספים של העצמי, ואם יש צורך - גם לכוון את עצמנו מחדש לצעוד במסלול שיקדם את תהליך ההתפתחות שלנו ויוביל אותנו לשביעות רצון גבוהה מהחיים, ומעצמנו. 

החיים מפגישים אותנו לעתים תכופות עם מצבים מלחיצים, כל שינוי הינו יציאה מאזור נוחות, ערעור היציבות והביטחון הקיומי. זו דינמיות החיים, הם כל הזמן קורים. 

בואו לעצור יחד איתנו, במסגרת מפגשים חוויתיים בשילוב כלים מעולם הטיפול באמנויות. 
הסדנה מתמקדת בפירוק חסמים אישיים של המשתתפים המשפיעים על חווית העובד ואיכות העבודה בצוות, זאת כדי לאפשר שיח כנה ומקרב ושיתוף פעולה בין-צוותי פורה המשפר את האווירה הארגונית ואת שביעות רצון העובדים. 

 

משך זמן תכנית הליווי המומלצת ומספר המפגשים ייקבעו לאחר שיחה לבירור צרכים. 


מי מנחה את הקבוצה: 

כל מנחי הקבוצות שלנו מגיעים עם הסמכות מקצועיות, ידע וניסיון בתחום הטיפול והנחיית הקבוצות, אפשר לקרוא על המנחים עוד כאן.

מנחה הקבוצה יותאם לצרכים ולבחירות האישיות שלכם. השיח במסגרת הסדנה יהיה דינמי, כך שנעבוד עם כל תוכן שיעלה בקשר לנושא הנבחר.